Hakkımızda

2022
Ekim 1

SGS Online Test Çöz

2022 yılı ekim ayı başlarında mobil uygulama google play store’da yayınlanmaya başlamıştır.
2021
Ocak 27

Mobil Uygulama

2021 yılında sgs sınavına yönelik yardımcı bir uygulama projesi çalışmalarına başlamıştır.
2020
Ocak 1

Sosyal Medya

2020 yılı başlarında aktif olarak sosyal medyayı kullanmaya başlamış ve güncel haberleri bu mecralar üzerinden paylaşmaya devam etmiştir.
2019
Eylül 19

Kuruluş

2019 yılında muhasebe, sosyal güvenlik, ekonomi ve hukuk alanında güncel mevzuatları paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

Muhasebelab, 2019 yılında muhasebe, sosyal güvenlik, güncel mevzuatlar, ekonomi, hukuk ve girişimcilik gibi alanlarda içerikler yayınlamak amacıyla kurulmuştur. 2022 yılında ise Online SGS sınavı platformu olarak yayın hayatına devam etmektedir.

 

Online SGS sınav (Staja Giriş Sınavı) uygulamasını kullanarak, muhasebe sınavına hazırlanabilir, aynı dönemde sınava gireceğiniz diğer kişilerle yarışarak puan toplayabilir ve sıralamaya girebilirsiniz. Aynı zamanda, uygulama içerisinde yer alan pratik SGS konu anlatımlarından faydalanabilir ve hızlı bir şekilde konuları öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen online SGS sınav uygulaması Muhasebelab, kullanması tamamen ücretsiz bir platformdur. SGS konu anlatımları, SGS çıkmış sorular ve diğer tüm içerikler ücretsizdir.

Son güncelleme: 2022-09-04

logo2

Muhasebelab uygulaması Türkiye’nin sayılı SGS uygulamalarındandır.  Uygulama içerisinde SGS çıkmış sorularSGS pratik bilgiler ve daha fazlası yer almaktadır. Muhasebelab’da SGS online test çözebilirsiniz. Muhasebelab uygulaması tüm gücü ile artık cebinizde.