Uygulama Özellikleri

sgs test çöz

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsın!

Sayısal alanda,size daha fazla süre tanınır böylelikle stress yaşamadan soruları çözersiniz. Öğrenme alanında  son hamlenizi yapacağınız pratik bilgiler bulunur. Sınav halanında tüm derslere ait sgs çıkmış sınav soruları‘nı bulabilirsiniz.

Çalışma alanın’da günlük taze taze sorular eklenir,  rastgele sorular çözebilir ayrıca kendi sınavınızı oluşturabilirsiniz. Doğru-yanlış ve pratik yapma alanlarıda mevcuttur.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Kendin oluştur, kendin çöz!

İstediğin derste, ne kadar sürede, kaç soru çözmek istiyorsan kendin oluştur kendin çöz. Sgs test çözmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Sgs sınavına hazırlanırken kendinizi sgs sınavında gibi hissedebileceğiniz alanda kendinizi test edin. Unutmayın süreyi ne kadar kısa tutarsanız sizin için daha faydalı olacaktır.

kendinolustur 1
lidersiralamasi

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Pistin tozunu attırmaya geldin biliyoruz!

Hepimizin hedefleri, amaçları ve olmak istedikleri bir yer var. Bir yandan sgs çıkmış soruları çözerken bir yandan yaptığınız doğru sayısına göre uygulamayı kullananlar ile yarış içerisinde olacaksınız.

Hadi ne bekliyorsun birincilik seni bekliyor. Sıralamaya göre aylık olarak ödüller sizleri bekliyor olacak.

UYGULAMA OZELLIKLERI 3 1

Hemen ücretsiz indir kullanmaya başla.

play store apple store

S.S.S.

Google Play’e giriş yapıp muhasebelab yazıp aratarak uygulamamızı bulabilirsiniz. Şimdilik sadece Google Play’de.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz.

Kısa süre içerisinde Appstore’da yayınlayacağız.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için reklam yerleşiminden gelir elde etmemiz gerekmekte. Lütfen bunu anlayışla karşılayın.

Güncel olarak soru eklemeye ve uygulamayı geliştirmeye devam ediyoruz.

logo2

Muhasebelab uygulaması Türkiye’nin sayılı SGS uygulamalarındandır.  Uygulama içerisinde SGS çıkmış sorularSGS pratik bilgiler ve daha fazlası yer almaktadır. Muhasebelab’da SGS online test çözebilirsiniz. Muhasebelab uygulaması tüm gücü ile artık cebinizde.